Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

sport'n'joy | September 24, 2017

Scroll to top

Top

Rezultate competitii

Data competitie
Tipul Competitie
Locul de desfasurare
Clasament seniori
Clasamente fete
Clasament rookie
2016.11Nuclear power plant boulder, FabricaFabrica, Bucuresti1.Daniel Ungureanu
2. Tudor Alvin
3.Ivan Stoianov
1. Ana Zaaria
2.Elena Alvin
3.Cristina Pogagean
1.
1.
2016.11Bouldering-Naturalhigh
http://http://sportnjoy.ro/index.php/nuclear-power-plang-boulder-fabrica-nov-2016/
Natural High, Brasov1.Daniel Ungureanu
2.Emil Borisov
3.Oliver Batar
1.Ana Zaharia
2.Bety Eftimiu
3.Elena Alvin
1.Gavrila Claudia f
2.Felipe Silva b
2016.03Bouldering-Campionatul National de bouldering
http://sportnjoy.ro/index.php/carpatic-campionatul-national-de-bouldering-2016/
Carpatic Gym, Bucuresti1.Daniel Ungureanu
2.Bivolaru Gabriel
3.Toma Constantin
1.Crina Ochenatu
2.Ana Zaharia
3.Antonia Trifu
2016.02Bouldering, etapa finala cupa
http://sportnjoy.ro/index.php/fabrica-etapa-finala-trofeul-romaniei-la-bouldering/
Fabrica de catarat, Bucuresti1.Daniel Ungureanu
2.Angelov
3.George Stancescu
1.Bulgaria
2.Antonia Trifu
3.Mila Goordeva ?
2016.02Bouldering, etapa cupa
http://sportnjoy.ro/index.php/fabrica-trofeul-romaniei-la-boulder-februarie-2016/
Fabrica de catarat, Bucuresti1.Angelov
2.Daniel Ungureanu
3.Mircea Struteanu
1, Ina, Bulgaria
2.Catrinel Enace
3.Petya, Bulgarie
2015.11Escalada, Vertical Step Maraton
http://sportnjoy.ro/index.php/vertical-maraton-2015-editia-a-7-a//
Vertical Spirit, Bucuresti1.George Stancescu
2.Bogdan Rus
3.Silviu Corciovei
1.Crina Ochenatu
2.Catrinel Enache
3.Nagy Hanna
1.Korodi Henrietta (f)
1.Vali Oprea (b)
2015.11Escalada, Vertical Step Maraton
http://sportnjoy.ro/index.php/vertical-maraton-2015-editia-a-7-a/
Vertical Spirit, Bucuresti1.Tudor Alvin
2.Daniel Ungureanu
3.Silviu Corciovei
1.Ana Zaharia
2.Elena Ciocan
3. Beatrice Eftimiu
1.Roxana Bucur (f)
1.Jozsa Ede (b)
2015.10Bouldering, Nuclear Plant Power
http://sportnjoy.ro/index.php/nuclear-plant-power-fabrica-nov-2015/
Fabrica de catarat, Bucuresti
2015.03Bouldering, Trofeul Romaniei etapa
http://sportnjoy.ro/index.php/fabrica-trofeul-romaniei-la-bouldering/
Fabrica de catarat, Bucuresti
2015.03Escalada, Move on
Vertical Spirit, Bucuresti1.Robert Cohn
2.Cristian (Stamate)
3.Nicolae Badea
1.Beatrice Eftimu
2.Andreea Burcea
3.Petrovski Dudau
2015.02Trofeul Romaniei BoulderingGalactic Gym, Bucuresti1.Bogdan Rus
2.George Maris
3.Silviu Corciovei
1.Petya Garbova
2.Antonia Trifu
3.Crina Ocenatu
2015.01Bouldering, Open FabricaFabrica de catarat, Bucuresti
2014.12Bouldering- Cupa ZumontGalactic Gym, Bucuresti1. Emil Borisov
2. Martin Penkov
3. Oliver Batar
1. Petva Gabrova
2. Cristina Pogacean
3. Mila Gordeeva
1. Florentiva Stoian (f)
2. Silvia Pintilii (f)
1. Cristian Rapa (b)
2. Victor Stancescu (b)
2014.11Escalada- Campionatul nationalVertical Spirit, Bucuresti1.Daniel Ungureanu
2.Bogdan Rus
2.George Stancescu
1. Crina Ochenatu
2.Catri Enache
3.Beatrice Eftimiu
2014.11Bouldering- Vertical Step MaratonVertical Spirit, Bucuresti1. Bogdan Rus
2. Margea Adi
3. Nutu Andrei
1. Catri Enache
2. Liscan Delia
3. Crina Ochenatu
1. Nagy Judith (fete)
2. Catalina Papurcu (f)
1.Dinca Adrian (b)
2.Stancescu Victor (b)
2014.11Escalada- Vertical Step MaratonVertical Spirit, Bucuresti1. Bogdan Rus
2. Raymond Leusca
3. Daniel Ungureanu
1. Crina Ochenatu
2. Andreea Burcea
3. Maria Rada
1. Roxana Bucur (fete)
2. Silvia Pintilii (F)
1. Sorin Duminica (b)
2. Mihai Dragomir b
2014.10Bouldering- 1,2,3 Fuga dupa eiFabrica, Bucuresti1.Daniel Ungureanu1.Florin Limbovici
2014.04Escalada si bouldering copii-Carpatic TrophyCarpatic, Bucurestiallallall
2014.03Escalada copiiVertical Spirit Bucurestiallallall
2014.02BoulderingCupa bouldering, Fabrica-februarie 2014Fabrica, Bucuresti1.Boyko Lalov
2.Dan Ungureanu
3.Oliver Batar
1.Catri Enache
2.Mila Gordeeva
3.Antonia Trifu
1.Radu Patrascoiu
2.Vasile Secman
3.Stoian Tudor
2013.12BoulderingMos Craciun e Boulderist 2013Carpatic, Bucuresti1.Dan Ungureanu
2.Oliver Batar
1.Catri Enache
2.Ruxi Barbulescu
2013.11Bouldering, Trofeul 2013, BrasovNatural High, Brasov1.Daniel Ungureanu
2.Mircea Struteanu
3. Luzan Matyas
1.Ana Zaharia
2. Ruxi Barbulescu
3. Antonia Trifu
2013.11Bouldering, Vertical Step2013Verticalstep Maraton 2013Vertical, Spirit Bucuresti1.Nicola Petov
2.Emilian Kolevski
3. Rus Bogdan
1. Antonia Trifu
2.Ochenatu Crina
3. Ruxi Barbulescu
1. Efimiu Beatrice (fete)
2.Rosmalin Alin (baieti)
2013.11Escalada,Verticalstep Maraton 2013Vertical Spirit, Bucuresti1. Bogdan Rus
2.Nicolas Ecoffet
3.Emilian Kolevski
1. Ochenatu Crina
2. Maria Rada
3.Trifu Antonia
1.Nagy Judit (fete)
2.Stoica Adrian Toma (baieti)
2013.10Bouldering 1,2,3 fuga dupa ei/Fabrica 2013Fabrica 1.Daniel Ungureanu
2.Robert Cohn
3.Victor Dragoi
1.Antonia Trifu
2.Ana Zaharia
3.Andreea Burcea
1.Radu Padrascouiu (copii)
2. Florin Limbovici (+35)
2013.10Escalada, Arena Sports- deschidere 2013Arena Sports1. Silviu Corciorvei
2. Raymond
3. Robert Cohn
1. Camelia Varsescu
2. Antonia Trifu
3.Ana Zaharia
2013.09Escalada Concurs copii, Cheile Rasnoavei 2013Cheile Rasnoavei, CM Altitudinecopiicopiicopii
2013.08Escalada Stanca, RRarau Climbing Open 2013arau Climbing OpenRarau1. Lucian Catargiu
2.Silviu Corciorvei
3. Bogdan Rus
1. Liscan Delia
2. Oana Matei
3.Ioana Sarbu
1. Mirel Bucur (baieti)
1. Toma Borcea(bieti jr)
1. Andra Herciuc (fete jr)
2013.06BoulderingAdrenalin, concurs copii-iunie 2013Adrenalin, Sfantul Gheorghecopiicopiicopii
2013.04Bouldering copii, Carpatic Trophy 2013Carpaticcopiicopiicopii
2013.03Marea CentralizareCentrala de escalada, Cluj1.Silviu Corciorvei
2.Micu Bogdan
3.Victor Dragoi
1.Ana Zaharia
2.Cristina Pogacean
3.Irina Irimia
1.Cristian Muresan
1.Bogdan Rares
3.Romea Chira
2013.03Bouldering, Campionatul NationalOne Move, Timisoara1.Victor Dragoi
2.Adi Margea
3.Oliver Batar
1.Arina Trifu
2.Ana Zaharia
3.Antonia Trifu
2013.02BoulderingCNB-Vertical Spirit, 02.2013Vertical Spirit1.Matyas Luzan
2.Mircea Struteanu
3.Victor Dragoi
1.Ana Zaharia
2.Antonia Trifu
3.Arina Trifu
1.Nicolas Ecoffet
2013.01Bouldering,Open boulder, Fabrica 12 ianuarie 2013Fabrica1.Bozhdar Lyubenov
2.Stefan Avramovr
3.Mircea Strutean
1.Petya Garbova
2.Ruxi Barbulescu
3.Ana Zaharia
2013.01Bouldering,Fabrica, CNB-ianuarie 2013 Campionatul NationalFabrica1.Bogdan Micu
2.Oliver Batar
3.Mircea Struteanu
1.Arina Trifu
2.Antonia Trifu
3.Andreea Vlad
2012.12Mos Craciun e Boulderist 2012Bouldering, Mos Craciun e boulderistCarpatic1.George Maris
2.Oliver Batar
1.Arina Trifu
2.Cristina Pogacean
3.
2012.12Bouldering, Cupa NationalaNaturala High, Brasov1.Bogdan Micu
2.Dan Ungureanu
3.Mircea Struteanu
1.Bogaciu Lucica
2.Arina Trifu
3.Catri Enache
2012.12Bouldering, Cupa NationalaOne Move, Timisoara1.Robert Cohn
2.Bogdan Micu
3.Viorel Ene
1.Bogaciu Lucica
2.Arina Trifu
3.Antonia Trifu
2012.11Bouldering,Fabrica, Cupa bouldering-nov.2012Fabrica1.Bogdan Micu
2.Dan Ungureanu
3.
1.Cristina Pogacean
2.
3.
1, Costel Tudose
2.
3.
2012.11Escalada Vertical Step Maraton 2012Verical Step MaratonVertical Spirit1.Nicolas Ecoffet
2.Bogdan Rus
3.Dan Ungureanu
1.Antonia Trifu
2.Crina Ochenatu
3.Arina Trifu
1.Enache Calin-b
2.Irina Vasilescu-f
2012.11BoulderingVertical Step Maraton 2012Vertical Spirit1.Dan Ungureanu
2.Bogdan Rus
3.Catalin Petrescu
1.Crina Ochenatu
2.Mila Gordeeva
3.Catrinel Enache
1.Nemet Lazlo-b
1, Koreh Eniko-f
2012.09Bouldering, open, 1,2,3- fuga dupa ei,Carpatic1.Dan Ungureanu
2.Bogdan Rus
3.
1.Antonia Trifu
2.
3.
1Vali Cretu
2.
3.Adrian Batar
2012.09Escalada, Festival StancaSohodol, Veritcal+Carpatic1.Bogdan Rus
1.Silviu Corciorvei
3.George Stancescu
1.Camelia Varsescu
2.Ioana Sarbu
3.Delia Liscan
1.Tibi Biolan
2.Vlad Capusan
3.Lucian Bursuc
2012.05Escalada, Festival stancaHerculane Climbing Open, Aleternativa Timisoara1.Bogdan Rus
2.Amzaroiu Viorel
2.Sedevi/ Petrescu
1.Pogacean Cristina
2.Delia Liscan
3Andreea Burcea
1.Matic Nenad
2.Nagy Adorjan
3.Chira Romeo
2012.03Bouldering, Campionatul NationalFabrica1.Dan Ungureanu
2.Nicola Petrov
3.Robert Cohn
1.Mila Gordeeva
2.Camelia Varsescu
3.Ruxi Barbulescu
1.George Encache
2.Tibi Samaon
3.Doru Baias
2012.03Bouldering, Campionatul NationalVertical Spirit1.Victor Dragoi
2.Nicolas Ecoffet
3.Iulian Bogdan
1.Camelia Varsescu
2.Ruxi Barbulescu
3.Mirela Stefanescu
1.Adrian Batar
2.Cristian Cocuz
3.Doru Baias
2012.03Bouldering, Finala Campionat NationalVertical Spirit1.Bogdan Rus
2.Dan Ungureanu
3.Mircea Strutean
1.Ruxi Barbulescu
2.Bogaciu AnaMaria
3.Crina Ochenatu
1.x
2.x
3.x
2012.01Bouldering, Open Fabrica 1 anFabrica1.Dan Ungureanu
2.Oliver Batar
3.George Maris
1.Mila Gordeeva
2.Arina Trifu
3.Petya Garbova
1.Todor Shavkov
2.Radu Angelescu
3.Bogdan Predescu
2011.12Bouldering Cupa NationalaFabrica1.Dan Ungureanu
2.Micu Bogdan
3.Mircea Struteanu
1.Crina Ochenatu
2.Catri Enache
3.Copaescu/Simon
1.Lucian Catargiu
2.Vladimir Bejenariu
3Tibi Tibiolan
2011.12Bouldering Cupa NationalaNatural High, BV1.Petrescu Catalin
2.Mircea Struteanu
3.Maris George
1.Crina Ochenatu
2.Trifu Arina
2.Trifu Antonia
1.Enache George
2.Vladimir Bejenariu
3.Beteag Liviu
2011.11Escalada Campionat national invalidatVertical Spirit1.Dan Ungureanu
2.Mirecea Struteanu
3.George Stancescu
fara participantifara participanti
2011.11Escalada Vertical Step MaratonVertical Spirit1.Arina Trifu
2.Petya Garbova
3.Crina Ochenatu
1.Enache George
2.Vlad Oliviu
3.Lucian Catargiu
2011.11Bouldering Veritcal Step MaratonVertical Spirit1.Dan Ungureanu
2.Mircea Struteanu
3.Nutu Manea
1.Crina Ochenatu
2.Ina Djambazova
3.Petya Garbova
1.Adrian Chelaru
2.Enache George
3.Lucian Thatuatoru